Vakances

Prakse metroloģijas inženierim

Metroloģija nodrošina mērījumu vienotību valstī, mērīšanas līdzekļu atbilstību un mērījumu pareizības garantiju, iekļaujoties Eiropas vienotā metroloģijas sistēmā un nodrošinot valstī veikto mērījumu starptautisko ticamību. Tā ietver sevī gan teorētiskos, gan praktiskos mērīšanas aspektus. Balstoties uz veiktajiem mērījumiem, iespējams novērtēt konkrētu produktu atbilstību tiem izvirzītajām prasībām.
SIA "Latvijas nacionālais metroloģijas centrs" (SIA LNMC) piedāvā prakses vietu valsts kapitālsabiedrībā, kuras pamatnodarbošanās ir metroloģisko pakalpojumu sniegšana. Metroloģijas inženiera ikdienas darbs ir saistīts ar mērīšanas līdzekļu verificēšanas un kalibrēšanas pakalpojumu izpildi. Prakses laikā Jūs varēsiet iepazīties ar metrologa darba teorētiskajiem un praktiskajiem aspektiem, veicot patstāvīgi mērījumus, izmantojot SIA LNMC darba vai references etalonus.
Pēc Jūsu pieteikuma saņemšanas SIA LNMC nodrošinās Jums prakses vietu tā pamatdarbībai atbilstošā specialitātē.
Pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu – info@lnmc.lv
Kontaktinformācija – mob.tel. +371 27383828
©2024 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas nacionālais metroloģijas centrs". Visas tiesības aizsargātas.

Meklēt

Lai nodrošinātu vislabāko www.lnmc.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Lai iepazītos vairāk par mūsu izmantotajām sīkdatnēm vai kā izdzēst sīkdatnes, spiediet šeit sīkdatņu (cookies) izmantošana.

  Piekrītu izmantot sīkdatnes.